Ankara Özdoğan Profesyonel Kanal Temizleme

İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Kanal temizliği uzmanlık gerektiren bir koludur. Bu alanda kullanılacak ekipmanları son düzeyde profesyonel olması gerekmektedir. Ankara kanal temizleme firması olarak kanal tıkanıklığı işlemlerinde hiçbir yeri kırmadan, zarar vermeden profesyonel cihazlarımız ile temizliğini sağlamaktayız.

Kanal Temizleme İletişim Telefon

Kanalların tıkanması tamamen kullanıcı hatalarından kaynaklıdır. Kanalizasyonlar içine bırakılan katı atıklar, bezler, ıslak mendiller belirli bir süre sonra tıkanma sorunları meydana getirmektedir. Bu durum sonrasında kanalizasyon hattı tamamen kullanıma kapanabilir.

Yurt dışından özel olarak getirmiş olduğumuz alt yapı temizlik ekipmanları ile tıkanan kanalları makineler yardımıyla açıyoruz.

Kanal temizliği yapılmadan önce firmamız ücretsiz olarak sağlamış olduğu keşif hizmeti sayesinde çalışma yapılacak olan alana ilk olarak bakılır ve buna uygun araç, malzeme, proje ve gerekli personel temini sağlandıktan sonra müşterimizin onayı doğrultusunda sözleşme ve sigorta dahilinde alt yapı hizmeti sunulur.

Kanallar periyodik aralıklar ile zamanla temizletilmesi gerekir. Zamanında temizletilmeyen kanal hatlarında tıkanma, patlama ve kötü kokulara sebebiyet verir. Kötü kokular ise insan sağlığını ciddi oranda tehdit eder.

Kanalizasyon temizleme işlemi ilk olarak görüntülü kamera tespit cihazları ile kontrolleri yapıldıktan sonra kombine kanal temizleme araçlarıyla yüksek basınçlı su verilerek temizliği yapılır. Kanal, kanalizasyon ve diğer tıkanıklık sorunları için günün her saati müşteri temsilcimiz ile görüşebilirsiniz.

Ankara Kanal Temizleme

Tesisatçıların en önemli işlerinden biri olan kanal temizleme işi doğru biçimde yapıldığında uzun yıllar sorunsuz bir tesisatın olması mümkün olur.

Yağmur suları ve çeşitli etkenler kanalların taşmasına ve kanal temizleme ihtiyacının baş göstermesine neden olabilir. Kameralı görüntüleme sistemleri kullanılarak tespit edilen tıkanıklıklar açılarak ana tesisatın sorunsuz biçimde kullanılması mümkün olur. Kameralı cihaz olmadan kanalın tamamına hakim olmak zordur. Bu yüzden kameralı sistemler kullananları tercih etmeniz sorunun hızlı ve güvenilir çözülmesi açısından son derece önemlidir.

Kanal temizliğinin sağlanması için öncelikle kanalın tıkanmasına sebep olan şeyin öğrenilmesi gerekir. Bazen tıkanmaya neden olan cisimler sert cisimler olduğu için sorunun kısa sürede çözülmesi sağlanamaz. Bu durumda profesyonel bir firmadan destek almanız en iyi çözüm olmaktadır. Tıkanmaları gidermek ve hızlı biçimde çözmek için firmamızı günün her saatinde arayabilirsiniz.

Fabrikalar ve tesisler söz konusu olduğunda bu tesislerin de kanal tıkanıklığı sorunlarının giderilmesi gerekir. İlgili işlem için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bilinçli Olmak Gerekiyor

Kanal temizliği için başvuran müşterilerin çoğu sorun yaşıyor. Birçok sıkıntıya neden olan temizlik konusunda bilinçsiz kişilere güvenilmesi, sorunun tam olarak çözülmemesi mağduriyet yaratabiliyor. Tıkanıklık açma işleri için servis hizmeti almak isteyen birçok kişi için fiyat önemlidir. Fiyat dengesinin sağlanması ve sorunsuz bir hizmet sunulması için uzman personellerimiz ile 7 gün 24 saat destek alabilirsiniz. Profesyonel hizmet veren firmalar, işi uzatmadan çözüm odaklı çalışır. Böylece su kullanımının verimli olması sağlanarak temizlik ya da arıtma işlemi gerçekleşir. Çoğu zaman kanal temizleme işi yaptırmak isteyenler için hızlı çözümler sunan firmamız, basit olan işlerde dahi sıkıntı yaşamanızı önleyerek kanalın ilk günkü gibi olmasını sağlamaktadır.

Vakumlu Kanal Temizleme Hizmeti

En bilinen ve hızlı sonuç veren yöntemlerden biri olan pompa kullanımı, vakum etkisi yaratarak nesnenin hareket etmesini sağlar. Böylece tıkanıklığa neden olan nesne vakum yardımıyla hareket eder ve sifonun çekilmesiyle tıkanma gider. Ama bu her tıkanma için geçerli değildir. Çünkü katı olan atıklar çoğu zaman tıkanmanın önüne geçerek kanal temizleme işleminin engellenmesine neden olur.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz