İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Firmamız Ankara' nın pek çok semtinde kanalizasyon sorunlarınızı gidermeniz için çok uzun zamandan bu yana en elit hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimize yardımcı olmaya devam etmektedir. Başkentin hemen hemen her yerinde faaliyetlerini sürdüren firmamız, Çankaya' da ikamet eden siz ziyaretçilerimiz içinde tüm sıkıntılarınızı gidermek adına yanınızda olmaya devam etmektedir. Çok katlı binalar, iş yerleri dükkanlar ve benzeri alanlarda yaşadığınız kanalizasyon sıkıntılarınıza çözüm bulmak, bakış açımız sayesinde en az bedeli ödeyerek bu hizmeti almak için sizlerde tercihinizi bizden yana kullanınız. Hiç istemediğiniz bir anda kanalizasyonlarınız tıkanabilir, hasar görebilir ve mutlaka garantili bir bakım hizmeti almak zorunda kalabilirsiniz.

Bunun için sürekli olarak kendini yenileyen ve geliştiren firmamız, üst düzey ekipmanlarımız, kamera sistemiz ve alanında deneyimli ehil çalışanlarımız sayesinde çok kısa sürede sizlerin beklentilerini giderebilecek kapasiteye sahip olmaktadır. Bizi tercih ettiğinizde gezici araçlarımızın oldukça kısa bir zaman dilimi içerisinde adresinize geleceğini de göreceksiniz. Komple tesisatınızı değiştirmeye gerek kalmadan, kırıp dökmeden sizde bu yönde bir adım atmak istiyorsanız, bu zamana kadar binlerce referansı buluna şirketimizi 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz olarak arayabilirsiniz. Pis kokan kanalizasyonlarınızı artık kullanılabilir hale getirmek ve bir daha aynı yerden 1 yıl süre ile sorun yaşamayacağınız garantisini de almak için tam bir biçilmiş kaftan olduğumuzu sizlere dile getirelim.

Senelerden beri sizlere % 100 memnun kalacağınız ve piyasada yer alan diğer firmalardan çok daha az hizmet bedeli ödeyeceğiniz Çankaya Kanalizasyon işleri için asla başka bir şirket aramaya gerek duymayacağınızın garantisini de verelim. Neden bizi seçmeniz gerektiğine dair bilgiler almak ve aklınızda yer eden soru işaretlerinize yanıt bulmak istiyorsanız bunun içinde tüm verileri web portalımız içerisin de bulabileceğinizi söyleyelim. Kanalizasyon temizleme ekibimiz, sizlere çok iyi bir şekilde yardımcı olmak adına çalışmalarını ara vermeden sürdürmektedir.

Eğer bu yönde bir hizmet talebiniz var ise sizlerde internet sitemizde yer alan iletişim numaralarımızdan bizleri hemen arayabilir ve böylece randevu talebinde bulunmayı başarabilirsiniz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz