İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Ülkemizde yaşanan sorunlar arasında alt yapının olduğunu söyleyebiliriz. Kanalizasyonlarda meydana gelen herhangi bir tıkanıklık durumu hem çevreyi kirleterek dışarıya pis su ve kokunun çıkmasını sağlarken hem de insan sağlığının tehdit altına girmesine neden olacaktır. Firmamız kanal temizleme konusunda son derece profesyonel bir kadroya sahip olduğu için kanalizasyon temizleme sırasında kırma işlemlerine başvurmamaktayız. Kanal açma sırasında modern cihazlarımıza kullanarak kanalizasyonları açmakta ve üstün donanımlı cihazlarımız ile kameralı görüntülerle tespiti gerçekleştirerek temizliklerimizi gerçekleştirmekteyiz.

Kanal temizleme oldukça önemli olduğu için temizleme sırasında çevreye zarar verecek herhangi bir durum yaratmadan hizmetlerimizi en iyi şekilde gerçekleştirdiğimizi söyleyebiliriz. Görüntülü robotlarımızdan destek alarak kanalizasyonlarda ki tıkanıklıkları tespit etmekte anında müdahaleler ile tıkanıklık sorunlarının önüne geçmekteyiz. Kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklık sonucunda çok büyük hasara, çevre kirliliğine ve hatta insan sağlığına olumsuz bir şekilde yansıyacağı için Bilkent Kanalizasyon Temizleme hizmetlerini günün her saatinde sorunsuz hizmet anlayışı ile gerçekleştirmektedir.

Kanalizasyon temizleme sırasında basınçlı su uygulamakta ve kanalizasyonları en iyi şekilde temizlemekteyiz. Basınçlı su tekniğini uygulayarak kanalizasyonlarda meydana gelen herhangi bir cismin bulunduğu yerden atılmasını sağlamakta ve kanalizasyonlarda meydana gelen tıkanıklık sorunlarını tamamen ortadan kaldırmaktayız. Tıkalı kanalların çevreye hem kötü koku hem de pek çok mikrop üremesini durdurarak çevreyi tehdit edecek tıkanıklık sorunlarına en iyi müdahaleleri teknik kadromuz ve üstün donanımlı cihazlarımız aracılığı ile sonlandırmaktayız. Hızlı ve güvenli bir şekilde yapmış olduğumuz hizmetler aracılığı ile artık ülkemizde yaşanan alt yapı sorunlarına pratik çözümler sunmakta ve çevreyi tehdit edecek olumsuz durumları ortadan kaldırmaktayız.

Gelişmiş teknolojiler vasıtasıyla tıkanıklık sorunlarını çok kısa bir sürede tespit ederek temizleme işlemlerimiz gerçekleşmektedir. Kalıcı çözümler üreterek çevre ve insan sağlığına gereken önemi veren firmamız ile iletişime geçerek kentsel sorunları kolaylıkla giderebilmekteyiz. Kanalizasyon sorunları çevreye oldukça büyük zararlar açacağı için tıkanıklığın bir an önce gidilmesi ve hijyenik bir çevre sağlanması gerekir. Sizlerde firmamız ile kaliteli ve güvenli bir hizmet almak istiyorsanız bizler ile irtibata geçerek tıkanıklık sorunlarınızı giderebilirsiniz.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz