İnşaat, Kanalizasyon ve Alt Yapı Çalışmalarında 25.Yıl © Sektörün Lider Kuruluşu

Türkiye'nin Her Yerine
Profesyonel Altyapı Çalışmaları

0.(312) 478 58 71 pbx
info@kanaltemizleme.org

0.(554) 569 43 33
7/24 Hizmet Kalitesi

Ev ve her türlü yapılara görülen sık ve son derece çözümü zor olan sorunların başında atık su kanallarında oluşan tıkanıklıklardır. Çözümü zor ve zahmetli olan u sorunun profesyonel eller tarafından tamir edilmesi ve çözüme ulaşması gerekir. Tıkanıklık konusunda çözüme ulaştırmadığınız her arıza yapınıza ciddi zararlar vererek bütçenizi zorlayabilir.

Kanal tıkanıklığının kaynağını kırmadan bulduğumuz teknolojik aletlerimizle sorununuzu en kısa sürede çözmek için ihtiyacınız olan tüm yardımı sağlıyor ve etkili şekilde çözüme kavuşturuyoruz. Temizlenecek bölgenin tespitini sağladıktan sonra işinde uzman ekibimizle yapınızda yüklü tadilat gerektirmeyecek şekilde giderilmesini sağlayarak sizi büyük bir yükten kurtarıyoruz. Yapınızda ki tıkanıklık sorunu için 7 / 24 yardım alacağınız firmamız sayesinde Ahlatlıbel de hizmetimize ihtiyaç duyan herkesin yardımına anında cevap vererek size yapı giderlerindeki tıkanıklıkların çözümü için yardım ediyoruz. Verdiğimiz hizmet sadece tıkanıklık gidermek veya kanal temizliği olmayıp sıhhi tesisat konusunda ihtiyacınız olan tüm hizmeti son derece gelişmiş teknolojik aletlerimizin yardımıyla veriyoruz.

Her türlü sıhhi tesisat konusunda ihtiyacınız olan yardımı alabileceğiniz profesyonel adres olan firmamız sayesinde tüm Ahlatlıbelliler için profesyonel hizmet veriyoruz. Kanallar da oluşacak tıkanıklıklar yapınız için son derece tehlikeli olabilir kanal borularınızda sızıntıya hatta patlamaya neden olacak sizi büyük sorunlar ve yüklü tadilat masraflarıyla karşı karşıya bırakacak bu sorun ayrıca yapınıza zarar vererek yapı ömrünü azaltabileceği gibi kullanılmaz hale de getirebilir. O nedenle yapınızda oluşacak her türlü tıkanıklık için arayıp yardım alacağınız firmamız sayesinde borularınızdaki tıkanıklıkları doğru ve teknolojik aletlerle yapıyor size en iyi kanal temizliği konusunda yardımcı oluyoruz.

Yapınız da oluşacak her türlü tıkanık boruyu açmak için güveneceğiniz adres olan firmamız sayesinde sorununuzu en kısa ve ekonomik yoldan çözülmesi için hizmet veriyoruz. Zaman içinde her gider diğer adıyla logar borularında kalıntılar birikir bunun en büyük göstergesi borularınızdan kötü kokular gelmesidir. Önemsemeyip önlemeni almadığınız taktirde büyük sorunlara yol açabilecek bu birikintileri ve tıkanmaları robot ve vidanjörle açma yöntemleriyle açıyor ve sağlıklı çalışan sıhhi tesisata kavuşmanızı sağlıyoruz. Ahlatlıbel kanal temizlik firmamız sayesinde uzman yardımı ihtiyacınız olan her an yanınızda.

Bireysel Hizmetlerimiz

Kurumsal Hizmetlerimiz

Hizmet Bölgeleri

Son Model Araçlarımız ve Uzman Personelimiz İle Hizmetinizdeyiz.

İletişim Bilgilerimiz